Ski & Bike House

Ski & Bike House

13 czerwca 2019 0 By Wild on bike

Ski & Bike House położony jest w malowniczym regionie powiatu Kłodzkiego w miejscowości Stronie Śląskie, na pograniczu polsko-czeskim. Obiekt czynny jest cały rok. W zależności od pory roku do dyspozycji gości ziemia Kłodzka oferuje różnego rodzaju atrakcje. Latem możemy wybrać się na podliskie ścieżki rowerowe, natomiast zimą czekają na nas trasy przygotowane pod narty biegowe.

Ski & Bike House

Gospodarze użyczą również pralki z suszarką, jeżeli zajdzie taka potrzeba a także możemy wypożyczyć rower marki Trek. W garażu znajdziemy piłkarzyki, które umilą nam czas w deszczowe dni lub wykonamy drobny serwis roweru. Idąc dalej do ogrodu natrafimy na hamaki z których już nie będziecie chcieli wyjść, a dźwięki pobliskiego strumienia nas w nim ukołyszą. Tuż obok znajdziemy palenisko z grillem i stopnie do potoku aby schodzić co nie co  na wieczór:)  Na terenie całego obiaktu dostępna jest sieć Wi-Fi, ale kto by jej potrzebował gdy dookoła znajdziemy tyle atrakcji. Doba trwa od 15:00 do 11:00 dnia następnego. Na terenie obowiązuje segregacja śmieci, a część energi pozyckiwana jest z paneli fotowoltaicznych, co powinno ucieszyć eko-ludzi 😉

Pokoje Ski & Bike House

W Ski & Bike House wygodne, komfortowe i dobrze wyposażone pokoje sprawią, że wypoczynek będzie bardziej efektywny. W każdym z nich znajduje się wygodne łóżko, szafa, łazienka z prysznicem, biurko/stół oraz telewizor lcd. Zapominalscy ucieszą się z ręcznika i suszarki do włosów. 

 

Dla wszystkich gości dostępna jest wspólna kuchnia, w której niczego nie zabraknie. Dwie lodówki, ekspres do kawy, garnki a także drobny sprzęt AGD.

Dla dużych ekip dostępne jest 6-cio osobowe studio z przestronną łazienką i przemyślaną kuchnią. Sami sprawdzliśmy podczas tego rocznej Majówki.

 

 

Bardziej leniwi, odwiedzający
Ski & bike House w ogrodzie znajdą wygodne hamaki, leżaki oraz miejsce na ognisko. Drewno znajduje się już obok.
Dla łakomczuchów w ogrodzie znajdą się również smaczne owoce. Borówki, porzeczki oraz maliny. Zimne napoje? Nie potrzebna jest nawet lodówka. Tuż przy ogrodzeniu mamy dostęp do zimniutkiego potoku.

Łazienka
Pokój nr 2
Pokój nr 2/2

Ogród - Hamaki, ognisko i zimniutki potok

Ogród